تبلیغات
وبلاگ اختصاصی حامیان حجه الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

وبلاگ اختصاصی حامیان حجه الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی

ADS
نویسنده : طرفدار آقای عبادی پنجشنبه 4 اسفند 1390, 12:32 ب.ظ
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی در جمع برخی از اعضای هیئت علمی‌دانشگاه‌های استان شرح چگونگی حضور خود گفت: بر اساس در خواست‌های نخبگان و مردم بیرجند و برخی از نماینگان مردم تهران در مجلس و بزرگانی از قم،مشهد و تهران برای خدمت رسانی ودر شرایط حساس بیداری اسلامی‌در عرصه حضور پیدا کردم. بنده بر اساس احساس تکلیف آمده ام و انگیزه ی شخصی نداشته و ندارم .میل باطنی بر این بود که اختلافات بین کاندیداها حل می‌شد که یا بر اساس نظر جبهه ی متحد یا نظرسنجی، کاندیدای اصولگرایان تعیین بشود. ظاهرا بر هر دو اساس، بار مسئولیت به بنده سپرده شده است و حضور بنده بر اساس وظیفه ی شرعی و سیاسی قطعی است و تحت هیچ شرایطی کنار نخواهم کشید و بر اساس این تکلیف انگیزه ای قوی برای خدمت به مردم دارم.مسائل سیاسی و شرعی مسائل شخصی نیست که ما تعارف کنیم و تعارف بردار نیست و بنده هم بدون تعارف در عرصه خواهم بود.
وی در بیان برنامه‌هایش در حوزه ی دانشگاه گفت:ما باید با کمک یکدیگر ارتقا کیفیت دانشگاه را در حوزه ی تحصیلات تکمیلی بر تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد و دکترا با توجه به توانمندی‌ها و نیازمندی‌های استان بیافزاییم. باید با توجه به توانمندی و ظرفیت دانشگاه‌های استان و جایگاه بلند علمی‌ما در مقایسه با کشورهای همسایه، درهای دانشگاه‌ها و موسسات مالی خود را به روی دانشجویان آنها باز نموده و دانشجویانی خارجی را پذیرش نماییم، چرا که این مسئله می‌تواند بسیاری از مشکلات اقتصادی دانشگاه‌ها را حل و حتی آن‌ها را به مرز خود کفایی نزدیک نماید.
امید من در عرصه‌های تخصصی به دانشگاهیان است، زیرا یک نفر نماینده در همه ی حوزه‌ها تخصص ندارد و لذا در حوزه‌های مختلف از جمله صنعت و معدن، کشاورزی، عمران و… منتظر یاری شما و نخبگان دانشگاهی هستم.
حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی از اعضای هیئت علمی‌در خواست همراهی همیشگی را کرد و گفت: از آنجا که اینجانب در کنار ابوی به مشکلات نمایندگی آشنا شده ام و مطمئن هستم این مشکلات وقت نماینده را کاملا پر و در مواردی یادآوری دوستان نخبه مشکل خواهد شد چنانچه مردم مرا لایق نمایندگی خود د انستند، از شما و تمام عزیزان استدعا دارم بجای انتظار جهت تماس یا درخواست مساعدت بنده؛ خودتان نسبت به ارتباط و ارشاد در زمینه‌های مختلف اقدام نمایید، قطعا اینجانب نیز با طیب خاطر و استقبال از نظرات سازنده و انتقادات و پیشنهادات نخبگان استان در خدمتگزاری به مردم بهره خواهم جست.

موضوعات

صفحات

لینکدونی

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : طرفدار آقای عبادی