تبلیغات
وبلاگ اختصاصی حامیان حجه الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی
AxGiG,عکس گیگ پایگاه آپلود عکس ویژه وبلاگنویسان

وبلاگ اختصاصی حامیان حجه الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی

ADS
نویسنده : طرفدار آقای عبادی پنجشنبه 4 اسفند 1390, 12:11 ب.ظ

به گزارش بیرجندنیوز در بیانیه ی دفتر جبهه حامیان جوان دولت اسلامی‌در استان آمده است :شعار و گفتمان دولت است که منطبق بر شعار و گفتمان امام و منطبق برشعارها وگفتمانهاى انقلاب است؛ این خیلى چیز باارزشى است. این را هیچکس نمى‏تواند ندیده بگیرد. هر دلبسته‏ى به انقلاب، این را قدر مى‏داند؛ هر کسى که پیشرفت کشور را با هدایت انقلاب و با کارگردانى انقلاب تصور مى‏کند، باید این را قدر بداند. عدالت‏خواهى در این دولت پررنگ شد. شعار عدالت‏خواهى به صورت جدى بر روحیه‏ى مسئولان، دولتمردان و برنامه‏ها،پرتو افکند.

دیدار رئیس‏جمهوری و اعضاى هیئت دولت ۰۲/۰۶/۱۳۸۷

انتخابات عرصه ظهور ملت و وحدت آحاد مردم ولایی ایران اسلامی‌است مردمیکه در عرصه‌های مختلف حضور شان را در صحنه ثابت کرده و با وحدت کلمه مشت محکمی‌را در ادوار گوناگون بر دهان دشمنان نظام که همان جیره خواران استکباراند زده اند. این حمایت مردمی‌ملت ایران نشان از روحیه مجاهدت و ولایت پذیری آنان است که هیچ گاه در مشکلات و فشارهای سیاسی اقتصادی جهانی , ولی امر خویش را تنها نگذاشته و به آرمانهای انقلاب اسلامی‌و امام راحل(ره) پایبند بوده اند.حقا چنین امتی از صدر اسلام تا کنون کمیاب است و این مسئولیت خادمین این مردم را در پست‌های مختلف سنگین تر
میکند.در این ایام که به امتحانی دیگر برای ملت نزدیک میشویم یقین داریم که همچون انتخابات ادوار پیشین مردم شهید پرور ایران اسلامی‌ حماسه ای دیگر را رقم زده و کید و مکر دشمنان اسلام را بر آب میکند.

مطمئنا قوه مقننه با اهرم‌های قانونی که نظام مقدس جمهوری اسلامی‌برای آن تعبیه کرده بستری است مناسب جهت هرچه سریعترشدن رشد و باروری اهداف مقدس انقلاب اسلامی‌ایران و حضور نمایندگان خانه ملت از اقصی نقاط کشور ایران نمود آن است که ملت برای خود حق و توان تصمیم گیری قایل است که این به تعبیر امام خامنه ای نمود آشکار مردم سالاری دینی در جامعه است ؛ بستر مناسبی که با قانون گزاری و نظارت صحیح بر اجرای قانون یاری گر قوای مجریه و قضاییه باشد تا مدیریت کشور با هدف واحد بتواند باسرعت به سوی اهداف عالیه نظام مقدس اسلامی‌حرکت کند.

حامیان جوان دولت اسلامی‌با توجه به در خواست‌های مکرر بدنه مردمی‌در استان خراسان جنوبی بر آن شد تا با معرفی تعدادی از کاندیداهای نهمین دوره مجلس شورای اسلامی‌در استان که با اهداف این مجموعه مردمی‌که همان اعتلای ایران اسلامی‌در سایه تبعیت از ولایت مطلقه فقیه و عقیده و عمل به گفتمان انقلاب اسلامی‌همچنین منش و شعار این مجموعه که صداقت در گفتار و سلامت در کردار است مبادرت کند.

لذا نفرات مد نظر با بررسی تمامی‌جوانب و انطباق با اهداف و خط مشی ‌های
این مجموعه عبارتند از:

۱- حجت الاسلام عبادی کاندیدای حوزه بیرجند و درمیان

۲- حجت الاسلام قربانی کاندیدای حوزه قائن

۳- جناب آقای دکتر نظر افضلی کاندیدای حوزه نهبندان و سربیشه

۴- جناب آقای عابدی کاندیدای حوزه فردوس و طبس

برچسب ها : حامیان جوان دولت , لیست , اصولگرایان , سید محمد باقر عبادی , بیرجند ,موضوعات

صفحات

لینکدونی

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

درباره ماایجاد کننده وبلاگ : طرفدار آقای عبادی